Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Умови для впровадження страхової медицини будуть створені до кінця 2015 року

Міністерство охорони здоров'я України розраховує, що до кінця 2015 року в Україні вдасться створити умови для початку впровадження системи страхової медицини.

Про це на брифінгу за результатами засідання Національної ради реформ заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, передають "Українські новини".

"Для того, щоб нам починати страхові схеми, яке будуть працювати в країні, необхідно спочатку реформувати мережу (медичних установ), яка сьогодні взагалі неадекватна ... Спочатку треба, щоб мережа була готова до цього, і до кінця року ми хочемо почати соціальне страхування і відкрити двері для приватного страхування, що теж дуже важливо ", - сказав він.

При цьому Квіташвілі підкреслив, що відмова від безкоштовної медицини навіть не розглядається і страхова модель буде діяти паралельно в якості виду фінансування.

Щодо державних закупівель, які проходять по лінії МОЗ, Квіташвілі зазначив, що запропонована міністерством реформа передбачає зміну всіх етапів закупівель за державними програмами - починаючи від планування обсягів закупівлі та видів ліків і закінчуючи розподілом по регіонах.