Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

"Зелену карту" все частіше купують он-лайн

Частка договорів міжнародного страхування "Зелена карта" (обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном), які були оформлені за допомогою підсистеми Green Card Online, до кінця квітня досягла 87,6%.

Про це повідомляє Моторне (транспортне) страхове бюро.

Така частка досягнута за рахунок економічного стимулювання страховиків - повних членів МТСБУ, а також активного удосконалення бізнес-процесів.

Green Card Online - інформаційна підсистема, створена при централізованій базі даних МТСБУ. Уповноважені представники страхових компаній вносять в дану підсистему інформацію про оформлені з її використанням поліси "Зеленої карти". Інформація надходить в онлайн режимі. Основне завдання Green Card Online - посилення контролю бюро за продажами "Зелених карток".

МТСБУ розраховує, що надалі 100% полісів "Зелена карта" буде продаватися за допомогою Green Card Online з внесенням в дану підсистему.

Бюро також рекомендує громадянам перед виїздом за кордон перевіряти через сайт МТСБУ наявність і коректність інформації про укладений договір страхування в Єдиній централізованій базі даних бюро.

Як повідомлялося раніше, з 27 квітня МТСБУ зменшило вартість полісів "Зелена карта" на 4%.