Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

10 страховиків з російськими власниками можуть втратити ліцензії

На страховому ринку України понад 10 страхових компаній потрапляють під дію закону "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", який набуває чинності 28 червня 2015.

Згідно із цим нормативним актом ліцензіати можуть бути позбавлені ліцензій у разі наявності контролю над їхньою діяльністю з боку резидента країни, що здійснює збройну агресію проти України.

"Таких на страховому ринку більше 10 компаній. Деякі з них мають більш ніж 10-річну діяльність, значний показник ринкової частки і позитивну репутацію", - повідомив член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

За його словами, враховуючи ймовірність наслідків для суспільства і соціальний резонанс, Нацкомфінпослуг за місяць до введення цієї норми зустрілася з представниками таких страховиків, повідомивши їх про зазначену норму закону і пояснивши дії регулятора.

"Так, спочатку страховим компаніям будуть спрямовані приписи, а в разі їх неусунення буде анулювання ліцензій на страхову діяльність", - сказав Залєтов.

При цьому він повідомив, що в даний час страховики вживають заходів щодо приведення своєї діяльності до норм закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна