Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Страхові виплати при ДТП зросли вдвічі

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг вдвічі збільшила розмір страхової суми за договорами обов'язкового страхування цивільної правової відповідальності (ОСЦПВ).

Про це повідомила прес-служба Ліги страхових організацій України.

«У зв'язку з тенденцією різкого підвищення рівня інфляції Нацкомфінпослуг прийняла рішення про збільшення вдвічі розміру страхових сум по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів - до 100 тис. грн за шкоду, заподіяну майну потерпілих в ДТП, і до 200 тис. грн - за шкоду, заподіяну їх життю і здоров'ю », - йдеться в повідомленні.

За інформацією Ліги, такі розміри страхових сум будуть діяти за договорами страхування, укладеними з 1 листопада 2015 року.

Як повідомляв УНІАН, Моторне (транспортне) страхове бюро України пропонує щорічне збільшення страхових сум за договорами обов'язкового страхування цивільної правової відповідальності (ОСЦПВ) автовласників мінімум удвічі, що дозволить протягом наступних 10 років наблизити українські стандарти страхування до європейських.

Чинні розміри страхових сум як лімітів відповідальності страховика були затверджені Держфінпослуг ще у 2010 році.

У квітні президія Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) рекомендувала страховикам через зростання вартості ремонту транспортних засобів у зв'язку із девальвацією гривні підвищити коригуючі коефіцієнти по ОСАГО до необхідного рівня, що призвело до підвищення вартості страхового поліса до 25-30%