Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Вітаємо з Днем захисника України!

Колектив страхової компанії “Рідна” щиро вітає чоловіків, захисників, героїв з Днем захисника України!

Це свято уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Щиро бажаємо українським чоловікам величезного щастя і міцного здоров'я, сміливості, відваги, нових перемог і звершень.

Нехай ваші сила та мужність завжди тримаються на любові та підтримці рідних. Нехай вдома вас завжди чекає затишок, мир, достаток і злагода.

І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

 

Корені нового-старого свята – у сивій давнині. 14 жовтня, Покрову Пресвятої Богородиці, ще січовики-запорожці зробили своїм військовим святом. Відтоді не одне покоління українців, наших славних лицарів, борців за незалежність та свободу відзначали його як день козацької слави та власної звитяги.

Свято — День захисника України - встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.