Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

СК “Рідна” пропонує нові страхові продукти для автовласників

Фахівці страхової компанії “Рідна” розробили для клієнтів нові програми добровільної автоцивілки.

Компанія пропонує унікальні на вітчизняному страховому ринку умови і гарантує високу якість послуг та своєчасність виплат.

Відтепер кожен автовласник може обрати найбільш оптимальний для нього варіант страховки.

Вона допоможе заощадити кошти, якщо сталася ДТП, а суми страхової виплати за полісом ОСЦПВ не вистачає, аби відшкодувати збитки.

Страхова компанія “Рідна” підготувала три програми добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів: “Економ”, “Стандарт”, “Комфорт”.

Програма страхування «Економ» - найдешевша і найбільш поширена програма з урахуванням зносу і франшизою.

Придбайте програму страхування «Стандарт», і вам не доведеться судитися з потерпілим щодо недоотриманої компенсації матеріальних збитків від страхової компанії на суму зносу автомобіля.

Програма «Комфорт» працює незалежно від того, чи є у клієнта обов'язкова автоцивілка. Власникам полісу не треба чекати 90 днів на виплату. СК “Рідна” достатньо рішення суду про визнання власника полісу винним у ДТП, аби відшкодувати збитки, не зволікаючи. Розмір страхової виплати визначається без урахування зносу автомобіля.

Власники полісів ДЦВ від нашої компанії можуть забути про ДТП та пов'язані з нею майнові збитки вже через 10 днів після підтвердження їхньої вини.

 

Наявність полісу добровільної цивільної відповідальності захистить вас від незапланованих фінансових зобов'язань, які можуть несподівано виникнути.

Не зволікайте! Придбайте поліс у страховій компанії “Рідна” вже сьогодні, адже ніхто не знає, що може статися завтра.