Банер

Найкращий страховий захист для яхти та іншого водного транспортуяхта страховка

Страхова компанія “Рідна” пропонує комплексне страхове покриття для водного транспорту, яке поєднує ефективні рішення для ваших індивідуальних потреб.
Страховий захист передбачає:

•    Покриття усіх ризиків (водне КАСКО)
•    Страховка на сезон
•    Страховка на період змагань, клубних перегонів та регат

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефонами/viber:

+38(067)3427090

Програма "Легкий старт"

Спробуйте нову страхову послугу від страхової компанії “Рідна” - “Легкий старт” і отримайте надійний захист від чесної компанії!

“Легкий старт” - це страхова програма у сегменті добровільного автострахування, розроблена спеціально для нових клієнтів компанії.

Вона передбачає виплату страхової компенсації у випадку пошкодження чи знищення застрахованого автомобіля внаслідок ДТП (не залежно від того, з чиєї вини вона сталася) чи через стихійне лихо (падіння дерев, бурульок, снігу; ураган, повінь, землетрус, зсув ґрунту тощо).

Страхова сума за цією програмою — 100 тис. грн. (незалежно від вартості автомобіля, без урахування зносу). Страховий платіж — усього 2 тис. грн.

Термін дії страховки — 3 місяці. Скористатися послугою можуть лише нові клієнти СК “Рідна”.

Також нагадуємо про інші унікальні страхові продукти від нашої компанії. Зокрема, це програма “Впевнений водій”.

Страховка розроблена спеціально для досвідчених і впевнених у собі водіїв. Вона допоможе захистити автомобіль від прикрих несподіванок на дорозі, які виникли через інших учасників дорожнього руху.

Програма страхування “Впевнений водій” гарантує швидку і чесну виплату (максимальна сума — 100 тис. грн.) власнику страхового поліса, якщо його автомобіль потрапив у ДТП, яка трапилася через порушення правил дорожнього руху водієм іншого транспортного засобу.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до фахівців СК “Рідна” за телефонами: (044) 425-12-90, 425-00-95, 425-53-28, (095) 33-000-93