Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Нацкомфінпослуг анулює ліцензії на страхову діяльність 7 компаніям

Нацкомфінпослуг має намір анулювати ліцензії на здійснення страхової діяльності 7 українським страховим компаніям - «Велика страхова компанія», «Співдружність» (обидві - Вінниця), «Дельта», «Дельта Життя» (обидві - Житомир), «Цитадель», «Контакт Страхування» і «АВТОЕКСІМСТРАХ» (всі три - Київ).

Відповідні розпорядження від 12 квітня 2016 року оприлюднено на сайті регулятора. Вони набудуть чинності  з 12 травня 2016 року.

Згідно з документами, рішення щодо СК «Велика страхова компанія», «Співдружність», «Контакт Страхування» і «Цитадель» прийняті на підставі актів про відмову страховиків у проведенні Нацкомісією перевірки. Рішення по СК «Дельта» і «Дельта Життя» прийняті у зв'язку відсутністю за місцезнаходженням компаній уповноважених представляти їх інтереси під час проведення перевірки, що свідчить про відмову в проведенні перевірки.

Акціонери СК «АВТОЕКСІМСТРАХ» з березня вирішили припинити діяльність компанії шляхом її ліквідації в добровільному порядку через проблеми з надходженням фінансових потоків від здійснення господарської діяльності і складною ситуацією на ринку.

Регулятор звертає увагу, що анулювання ліцензій не звільняє страхові компанії від виконання зобов'язань за укладеними договорами.

Згідно Єдиного держреєстру Міністерства юстиції, СК «Велика страхова компанія» та «Співдружність» знаходиться в стані припинення діяльності з 4 березня поточного року.

СК «Велика страхова компанія», «Цитадель», «Співдружність», «Контакт Страхування», «Дельта» і «АВТОЕКСІМСТРАХ» спеціалізуються на наданні послуг у сфері ризикового страхування, СК «Дельта Життя» - на страхуванні життя.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна