Банер

автоцивілкаОстерігайтесь шахраїв!

Увага! Власники автомобілів, чи знаєте ви, що багато полісів “автоцивілки”, придбаних у сумнівних продавців або навіть у страхових компаніях, недійсні?

Не зволікайте, перевірте чинність свого полісу ОСАЦВ на сайті МТСБУ просто зараз!

Увага! Акція на період відпусток повертається!

Літо – час відпочинку. Страхова компанія «Рідна» подбала про те, аби вашу омріяну відпустку ніщо не зіпсувало, і підготувала нову літню страхову програму 3 в 1 «У відпустку – без турботи».

Сплативши один страховий платіж, ви отримуєте страховий захист по трьох напрямках: страхується ваше власне помешкання, відповідальність перед сусідами, а ви особисто будете застраховані від нещасних випадків.

Акція діє з 15 червня до 15 вересня 2016 року.

 

Детальніше про страховий продукт: що може бути застраховане?

Секція А «Добровільне страхування майна», секція Б «Добровільне страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ» - майнові інтереси, що не суперечать закону, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням квартирою.

секція В «Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами» - майнові інтереси, що не суперечать закону, пов’язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної майну третіх осіб у зв’язку з впливом рідин з розміщених у квартирі водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем.

Секція Г «Добровільне страхування від нещасних випадків» - майнові інтереси, що не суперечать закону, пов’язані з життям, здоров’ям, працездатністю застрахованої особи.

 

Страхові ризики:

Секції А, Б - пошкодження конструктивних елементів, внутрішнього оздоблення квартири внаслідок вогневих ризиків, ризиків стихійних явищ, впливу рідин з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем.

Секція В - заподіяння шкоди майну третьої особи у зв’язку з впливом рідин з розміщених у квартирі водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем.

Секція Г - стійка втрата застрахованою особою внаслідок нещасного випадку загальної працездатності (встановлення Застрахованій особі І, ІІ або ІІІ групи інвалідності), смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

 

Пропонуємо три варіанти страхової програми: «Економ», «Стандарт» або «Комфорт»

Програма «Економ»:

Страховий платіж – 150 грн

Страхова сума – 50 000 грн (секції А,Б),  5 000 грн (секції В, Г)

 

Програма «Стандарт»:

Страховий платіж – 300 грн

Страхова сума – 100 000 грн (секції А,Б),  10 000 грн (секції В, Г)

 

Програма «Комфорт»:

Страховий платіж – 450 грн

Страхова сума – 150 000 грн (секції А,Б),  15 000 грн (секції В, Г)

 

Термін дії договору – 1 місяць.

Скористайтеся чудовою нагодою, подбайте про надійний захист домівки, свого життя та здоров’я!