Банер

КАСКО-Метр: пропозиція для заощадливих

КАСКО метр кілометр

Страхова компанія “Рідна” пропонує автострахування КАСКО з передплаченим пробігом.

Переваги страхової програми:
- Покриття усіх ризиків (повне КАСКО)
- Знижена ціна страховки
- Оплата частинами
- Без встановлення додаткових техзасобів

Дізнавайтеся подробиці та замовляйте страховку за телефоном/viber:

+38(067)3427090

Навіщо потрібно страхуватися?

Усі хоч раз задавалися питанням, навіщо потрібно страхування. Адже цілком можливо дожити в щасті й радості до глибокої старості, так і не скориставшись страховими послугами. Але ніхто не дасть гарантію, що все так і буде.

У рамках проекту СК “Рідна”, присвяченого підвищенню культури страхування (з нагоди 10-річчя нашої страхової компанії), розповімо про доцільність страхових послуг.

Нас постійно оточують потенційні небезпеки, які тягнуть за собою як матеріальні збитки, так і віднімають найдорожче - здоров'я. Багато людей стикаються із затопленнями, аваріями, пожежами і збитками, яких може завдати природа (ураган, град чи повінь). Але всі чомусь думають, що з ними цього ніколи не станеться, а коли трапляється щось, згадують приказку: «Якби знав, де впаду - то підстелив би солому».

Страхування і є цією самою соломою, яку можна підстелити заздалегідь. Програми страхування включають в себе безліч ризиків, які можуть вдарити по вашому гаманцю, завдати шкоди вашому майну або здоров'ю. Так само можна "підстелити солому" на випадок, коли ваш дохід буде становити тільки дуже скромна державна пенсія.

На жаль, так склалося, що на просторах СНД з недовірою ставляться до страхування і компаній, які займаються наданням страхових послуг. Весь світ страхується дуже давно, в пострадянські країни розуміння необхідності цієї фінансової послуги приходить повільніше. У розвинених країнах люди розуміють, що це дозволить їм полегшити наслідки несприятливих подій і небезпек, які їх оточують.

Розвал СРСР та буремні часи після цього значно підірвали довіру народу до страхування, поставили під сумнів його необхідність. За часів розвитку ринкової економіки страхові компанії виникали, як гриби після дощу. Однак нерідко збирали платежі та безслідно зникали або ухилялися від відшкодування шкоди. Та й зараз, на жаль, є чимало компаній, які не в змозі якісно надавати страхові послуги.

Все це підриває авторитет страхування і тих, хто в ньому працює.Нерідко можна почути про те, що страхові компанії тільки збирають гроші, а користі від них немає ніякої. Чи так це? Звичайно, ні!

Однак є страхові компанії, які давно працюють на ринку і на практиці довели свою надійність і користь. Одна з таких компаній – СК «Рідна».

Страхуватися повинен кожен, хто вже досяг багато чого, особливо в матеріальному плані - при мінімальних фінансових витратах, ви отримуєте спокій і впевненість у завтрашньому дні, ви звільняєтесь від постійної загрози втрати все в ситуаціях і умовах, на які ви не в силах вплинути і не здатні їх запобігти. Навіть якщо ви ще не володієте великими статками, ви напевне володієте здоров'ям і енергією, за допомогою яких зможете досягти всього, до чого прагнете. Але що буде, якщо ви втратите цей капітал?

Аби уникнути наслідків від непередбачених ситуацій слід скористатися страховими послугами.

Давайте розглянемо, що і навіщо передусім потрібно страхувати:

-          Страхування майна, страхування житла - на випадок, щоб було на що відремонтувати або купити нове житло / майно, якщо воно постраждало або було знищено у зв'язку з будь-яким випадком (катастрофа, катаклізм, необережність або п'яні сусіди та ін.).

-          Страхування автомобілей - щоб не залишитися без транспортного засобу в разі аварії, викрадення або ж на випадок його пошкодження отримати гроші на ремонт.

-          Страхування цивільної відповідальності - щоб не розоритися в разі виплати компенсацій за пошкодження чужого майна, здоров'я тощо.

-          Медичне страхування - коли потрібно купити страховку для оплати необхідної медичної допомоги, лікування, операції (адже здоров'я не можна купити, можна тільки зберегти, а іноді це дорого коштує).

-          Накопичувальне страхування життя — це поєднання інвестицій та страхування, що працює за принципом: ви оплачуєте внески за договором страхування життя, які поступово накопичуються на вашому рахунку, а страхова компанія в цей момент примножує їх, шляхом застосування надійних інструментів інвестування. У підсумку, по закінченню терміну дії договору накопичувального страхування, ви отримуєте свої внески і дохід від інвестицій. Якщо  з вами щось сталося, то страхова компанія виплатить страхову суму, яка може бути в десятки разів більше, ніж ви накопичили завдяки платежам.

Відповідь на питання купувати страховку чи ні стає очевидною: оскільки час зараз не найсприятливіший, і потрібно бути готовим до всього, завжди потрібно дивитися на крок вперед. Ніхто не застрахований від нещасного випадку, але можна застрахуватися від його наслідків.