Банер
Для чого необхідний спеціальний знак, що закріплюється на вітровому склі?

Спеціальний знак державного зразка призначений для здійснення посадовими особами органів Державтоінспекції МВС України та Державної прикордонної служби України візуального контролю за наявністю у водія наземного транспортного засобу чинного договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Видає і заповнює спеціальний знак особа, уповноважена страховиком-членом МТСБУ.
Спеціальний знак дає можливість інспектору ДАІ отримати візуальну інформацію про наявність або відсутність полісу обов’язкового страхування відповідальності автовласника.
На лицевій стороні знаку розміщуються серія та номер спеціального знаку, термін дії полісу і знаку, серія і номер полісу, рік закінчення дії полісу (один з 4 зелених боксів зверху і знизу).
На зворотній стороні страховик розміщує власну інформацію (найменування та реквізити, номери телефонів консультаційних центрів, аварійних служб тощо); уповноважена страховиком особа ставить дату видачі знаку та підпис.