Історія компанії

Страхова компанія "Рідна" - близька та зрозуміла

СК “Рідна” успішно працює на страховому ринку з 2006 року.

Компанія має унікальний досвід професійної діяльності, що дозволяє пропонувати індивідуальні рішення, забезпечувати якісний сервіс та надійний страховий захист.
Ми надаємо широкий вибір страхових послуг та гарантуємо високий рівень виплат.

Завдяки багаторічним зусиллям, нам вдалося заслужити довіру клієнтів: нам вірять, з нами залишаються, нас щиро радять друзям та знайомим.

Відповідальність та чесність у стосунках з клієнтами – один з основних принципів роботи компанії, дотримання якого є беззаперечним.

Компанія має 35 ліцензій на здійснення страхової діяльності

Розробляємо унікальні страхові пропозиції

Клієнти стимулюють розвиток компанії, змушують нас бути гнучкими, своєчасно реагувати на зміни у галузі та приймати нові виклики. Особливість страхової компанії “Рідна” у тому, що наші фахівці оперативно розробляють страхові програми та продукти у відповідь на потреби клієнтів. Ми не пропонуємо зайве, лояльні до змін у стандартних продуктах, готові запропонувати рішення, яке максимально задовольнить запит. Гарантуємо надійних страховий захист не залежно від унікальності страхової програми.

Чому клієнти обирають нас

Ми чесні та відповідальні. Ставимося до клієнтів як до рідних. Підтримуємо за будь-яких обставин та сумлінно виконуємо наші зобов'язання

Інформація про страхові виплати

Відзнаки та досягнення

Високий рівень професіоналізму, актуальність страхових продуктів та висока якість послуг були неодноразово відзначені експертами в галузі 

Реєстраційні документи