Страхування відповідальності

Страхування від можливих помилок

Під час проведення будь-якого виду господарської діяльності, незалежно від того, виробництво, будівництво або просто оренда приміщення, завжди існує ризик ненавмисного нанесення шкоди третім особам.

Страхування відповідальності фізичних та юридичних осіб перед третіми особами — це страховий захист від шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та / або майну третіх осіб страхувальником.

Страхування відповідальності громадян може бути пов’язане з їхньою професійною діяльністю (наприклад, страхування відповідальності нотаріуса або аудитора), повсякденною діяльністю в побуті (відповідальність перед сусідами за заподіяння шкоди в результаті залиття квартири), керуванням транспортними засобами (відповідальність водіїв) або володінням зброєю тощо.

 

  Григорій Щербонос Яхтсмен, Київ

  Дуже вдячний "Рідній" страховій компанії. Її страхові поліси визнані у яхт-клубах світу, у тому числі у Королівських!

  Алена Київ

  Страховала свою свекровь по страховке Covid-19, так как она работает преподавателем в лицее и имела высокие риски заразиться. Что собственно и случилось(. Полностью довольна страховой «Ридна». Очень хороший и отзывчивый персонал — быстро проконсультировали по предоставлению всех справок и точно также быстро свекровь получила выплату. Одна из немногих компаний, которую, действительно могу рекомендовать!

  Євгеній Одеса

  Виплату одержав. Дякую! Перший раз за 2 роки страхування у вас стався страховий випадок і ваша компанія проявила себе на висоті! Все було максимально оперативно без будь-яких бюрократичних зволікань. Буду і далі страхуватись у вас, а також рекомендувати всім друзям та знайомим.

  Олена Київ

  Дуже вдячна вам! Безмежно просто! Зараз ця виплата як ніколи необхідна мені! Мирного неба!

  Руслана Львів

  Хочу подякувати за те, що Ви насправді надаєте захист при нещасних випадках. На жаль, зі мною такий трапився. Дякую щиро за гарний захист, тепер буду усім рекомендувати Вашу страхову "Рідна".

  Вікторія Козяр Київ

  Задоволена обраною компанією. В Туреччині стався страховий випадок ( у всієї родини був рота вірус ), по дзвінку виявилось що лікар прямо в готелі нас прийме( що і сталося напротязі півгодини) і ліки привезли прямо в готель. По поверненню в Україну надіслали пам’ятку із списком що потрібно для повернення коштів за ліки ( 65$), не вистачало рецепту лікаря з Туреччини, але навіть без нього напротязі місяця здійснили виплату.

  Сергій Козак Київ

  Страхова компанія яка готова всіма можливими способами спростити життя своїм клієнтам. Страхуємо транспорт з 2010 року, і до теперішнього часу тільки приємні враження від співпраці.