Добровільна Автоцивілка

Добровільна (додаткова) Автоцивілка

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (добровільна або додаткова автоцивілка, ДЦВ) дозволить збільшити ліміт відповідальності.

Ця страховка не є обов'язковою, але її варто придбати, аби не втратити кошти.

СК "Рідна" пропонує програми ДЦВ на вибір, зі збільшенням ліміту покриття до 200 000 грн.

Також пропонуємо ДЦВ без вирахування зносу автомобіля.

Питання - відповідь

Перевага цього страхування полягає в тому, що вона допомагає покрити витрати в ситуаціях, коли ліміту обов'язкової автоцивілки недостатньо.
Чинні ліміти передбачають максимальна сума покриття:
- 320 000 грн. за шкоду, завдану життю та/або здоров’ю;
- 160 000 грн. за шкоду, завдану майну потерпілого.

Нерідко ДТП спричиняє збиток на понад 160 000 грн. Якщо при ДТП по звичайному полісу не вистачає сум виплати, якраз і спрацьовує додаткова автоцивілка.

Ціна полісу ДЦВ у СК "Рідна" - від 180 грн./1 рік.

Вартість залежить від обраної клієнтом страхової суми.

 

За договором добровільної (додаткової) автоцивілки можна збільшити ліміт відповідальності за можливу шкоду з вини водія на суму від 50 до 200 000 грн.

Страхова сума не залежить від вартості автомобіля.

Страхова сума встановлюється за згодою сторін.

Страхова компанія “Рідна” підготувала три програми добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів: “Економ”, “Стандарт”, “Комфорт”.

Кожен автовласник може обрати найбільш оптимальний для нього варіант страховки.

Програма страхування «Економ» - це програма страхування, за якою розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну, визначається з вирахуванням фізичного зносу майна, а також франшизи.

Програма страхування «Стандарт» - це програма страхування, за якою розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну, визначається без вирахування фізичного зносу майна, але за вирахуванням франшизи.

Програма страхування «Комфорт» - це програма страхування, за якою розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну, визначається без вирахування фізичного зносу майна, а франшиза дорівнює нулю.

Укласти договір за програмою добровільної автоцивілки можна, не залежно від наявності чи відсутності договору ОСЦПВ і страхової виплати по ньому.

Для укладання договору страхування пропонуємо:

-    звернутися за тел.: (095) 33-000-93; (044) 425-12-90

e-mail si@sk-ridna.com.ua

контактна особа – Сергій Сероватко

Коли працює дцв?

Поліс додаткового захисту відповідальності автовласників - добровільна автоцивілка - може стати в пригоді набагато частіше, ніж здається. З огляду на вартість ремонту та деталей автомобілів, передбачений полісом ОСЦПВ ліміт відповідальності у 160 000 грн. - не така велика сума, як може здатися.