Туристичне страхування

Медичне туристичне страхування

Добровільне страхування подорожуючих за кордоном (туристичне страхування) гарантує комплексний захист здоров'я під час подорожей за межі України. 

СК "Рідна" пропонує на вибір три програми туристичного страхування, які задовольнять будь-які запити туристів.

Туристична страховка - це ваш надійний захист від незапланованих витрат під час перебування за кордоном.

Скільки коштує Медична туристична страховка

Вартість полісу залежить від кількох чинників: країни та терміну подорожі, віку застрахованої особи, мети поїздки, обраних ризиків та характеру відпочинку.

Оскільки медична допомога надається за кордоном, на ціну також впливає курс валют.

Базова вартість розраховується для звичайних туристичних подорожей.

Ціна буде вищою для тих, хто планує активний відпочинок, їде займатися спортом, працювати, навчатися.

   Загальна вартість, грн:

  Питання - відповідь

  Максимальна сума страхового відшкодування становить для країн Європи і Шенгенської зони – €30 000.
  Для таких країн світу як США, Австралія, Канада та інші - $50 000.

  Від чого страхує поліс туристичної медстраховки?

  • Раптове захворювання 
  • Ушкодження внаслідок нещасного випадку
  • Смерть під час подорожі

   

  Страхові послуги, передбачені полісом страхування подорожуючих за кордоном:

  - Страхування медичних витрат під час подорожі (серед них: виклик швидкої допомоги, перевезення до медичного закладу, невідкладне амбулаторне чи стаціонарне лікування в медичному закладі, консультація лікаря, проведення необхідної діагностики, надання екстреної стоматологічної допомоги; екстрена медична евакуація; репатріація тіла до митного кордону України);

  - Страхування від нещасних випадків.

  Опція "активний відпочинок" у туристичному страхуванні — це захоплення та активність на відпочинку на аматорському рівні:
  • зимовими видами спорту;
  • плаванням (в басейнах, річці, морі), аква-аеробікою;
  • рафтингом (1-2 рівень складності);
  • катанням на конях, верблюдах, слонах;
  • катанням на квадроциклах та багі (в тому числі перебування застрахованої особи в якості пасажира);
  • катанням на велосипеді;
  • парасейлингом (політ на парашуті (парасейлі) за катером);
  • трекінгом (1-2 категорії складності, за умови, що висота сходження не більше 2500 метрів);
  • пляжним футболом, волейболом;
  • сквошем.
  • бадмінтоном тощо

  При настанні страхового випадку турист бере на себе частину медичних витрат. Цей пункт у договорі може поширюватися на будь-які ризики.

  Як працює франшиза? Якщо, наприклад, вона становить €50, а за лікування в чужій країні виставлений рахунок €40, то його оплачує клієнт. Коли медична допомога обійшлася в €400, то €350 покриє страхова компанія. Хоча франшиза знижує вартість поліса, настання страхового випадку може спричинити істотні витрати для туриста.

  Для укладання договору страхування пропонуємо

  звернутися за тел.:

  (095) 33-000-93; (044) 425-12-90

  e-mail si@sk-ridna.com.ua

  контактна особа – Сергій Сероватко

  Для укладання договору страхування необхідно надати такі документи:

  - закордонний паспорт;

  - ідентифікаційний номер.

  Асистуюча компанія (або асистанс) - це партнер страхової компанії, який займається організацією та наданням послуг застрахованим клієнтам, розраховується з медичними установами та іншими установами за надану (згідно з договором страхування).

  Саме до асистуючої компанії слід звертатися при настанні страхового випадку за кордоном. Контакти асистансу вказані у страховому полісі.

  Так, незалежно від обраної програми, згідно із умовами договору медичного страхування для подорожуючих за кордоном, СК "Рідна" відшкодовує витрати, пов'язані із захворюванням на коронавірус (COVID-19).

  Термін страхування - від 1-го дня до 12 місяців. Договір страхування може бути укладено на строк однієї подорожі або на декілька подорожей протягом певного терміну (для мультивізи).

  Страхування подорожуючих за кордоном (туристичне страхування) - це добровільний вид страхування. Однак наявність полісу можуть перевірити при перетені кордону, також наявність медичної страховки потрібна для оформлення візи в ту чи іншу країну.

  Згідно законодавства, туристи, які придбали тур за кордон у туристичній компанії, обов'язково мають бути забезпеченні медичним туристичним страхуванням:

  Стаття 16 Закону України "Про туризм" передбачає, що страхування туристів (медичне та від нещасного випадку) обов'язкове, його має забезпечити компанія, яка надає туристичні послуги.

  Індивідуальні страхові програми

  Для найбільш затятих та вибагливих мандрівників можемо розробити спеціальні пропозиції з туристичного страхування. Маємо такий досвід, а гарні відгуки від вдячних клієнтів, які здійснили свої незабутні та унікальні подорожі, свідчать про якість наших послуг.

  Вирушаєте підкорювати вершини у Гімалаях чи досліджувати Шпіцберген на лижах - ми вас не просто застрахуємо, а й гарантовано надамо необхідну медичну допомогу (включно з евакуацією), якщо виникне така потреба.