Відповідальність перед сусідами

Відповідальність перед сусідами

Добровільне страхування відповідальності перед сусідами захистить вас від витрат у випадках заподіяння шкоди сусідам внаслідок експлуатації нерухомого майна (квартири, будинку, господарської будівлі).

Якщо поліс страхування нерухомості захищає квартиру і майно, що в ній є, то поліс страхування відповідальності компенсує збитки перед третіми особами. Наприклад, при затопленні, пожежі або вибуху газу, загоряння електропроводки чи електроприладів.

Питання - відповідь

Настання відповідальності за завдання шкоди майну,  третіх осіб (сусідів) внаслідок:

- пожежі,

- вибуху, задимлення,

 - дії води

Вартість страхування залежить від виду нерухомого майна, розміру страхової суми та франшизи.

Розмір покриття обирає страхувальник.

Базова страхова сума - від 50 000 грн.
При виборі страхової суми варто враховувати суб'єктивну оцінку розміру потенційного збитку, який може бути завдано, кількість квартир, які розташовані нижче.

Заподіяння шкоди третім особам і/або подання претензій від них до клієнта страхової компанії повинні відбутися в період дії договору. Обов'язково необхідна наявність причинно-наслідкового зв'язку між діями або бездіяльністю страхувальника і заподіянням шкоди. Страхова подія має призвести до заподіяння об'єктивної, встановленої чинним законодавством, шкоди майну третіх осіб.

Для виплати відшкодування за шкоду, заподіяну третім особам, потрібно надати страховій компанії підтвердження цього факту від постраждалої сторони (наприклад, у вигляді претензії від постраждалої особи з приблизною оцінкою збитку). Також необхідно надати відповідні документи від компетентних органів (поліція, ОСББ та ін.)

Страхування майна та відповідальності

Пропонуємо страхування відповідальності перед сусідами за зниженою ціною при купівлі полісу страхування для вашого житла.

Також діють спеціальні пропозиції на страхування майна у період відпустки.