Автовласникам радять бути готовими до нових умов пересування зимовими дорогами

В Україні попереду надскладна зима. Це стосується не лише опалення та електроенергії. Війна суттєво позначилась і на забезпеченні проїзду по автодорогах у зимовий період.

Можлива складна ситуація із зимовим утриманням автодоріг. Підрядники будуть працювати, але з певними обмеженнями, через брак ресурсів та дефіцит реагентів. Тому автовласникам слід бути готовими до нових умов пересування зимовими дорогами.

Режим руху автомобільними дорогами у складних погодних умовах має бути адаптований до матеріальних та фінансових можливостей експлуатаційних компаній.

Це, передусім, означає те, що:

– Ліквідація слизькості на деяких дорогах може відбуватись не настільки оперативно, як ми звикли за останні роки.

– Відновлення звичного руху після рясних снігопадів може тривати довше ніж зазвичай.

– Водіям доведеться звикнути до обмеженого швидкісного режиму та, у разі необхідності, залишати автомобіль вдома, у випадку значного ускладнення погодних умов.

– Автовласникам варто більше уваги приділити підготовці автотранспорту до експлуатації у зимовий період: якісна зимова резина – обов’язкова!

– В автомобілі має бути запас продуктів, води, теплих речей, палива на випадок форс-мажорних обставин. Не зайвим буде також автономний зарядний пристрій для мобільного телефону.

– Цьогоріч як ніколи важливо вчасно забезпечити надійний страховий захист для автомобіля. Поліс добровільного автострахування КАСКО від СК “Рідна” допоможе здолати важкі фінансові наслідки прикрих несподіванок на дорогах (та не тільки).