Додаткова автоцивілка: навіщо потрібна страховка та скільки коштує

Враховуючи те, що кількість машин на українських дорогах щороку збільшується, зростають і ризики для учасників дорожнього руху. Надійне автострахування стає не просто вибором, а необхідністю. Додаткове грошове покриття до обов’язкового поліса ОСЦПВ гарантує водіям ще один рівень особистого захисту.

Додаткова автоцивілка (ДЦВ) – це поліс, який діє як доповнення до обов’язкового автострахування ОСЦПВ. Страховка покриває випадки, коли збитки, завдані третім особам, перевищують ліміти автоцивілки (160 000 грн за шкоду по майну та 320 000 грн по життю та здоров’ю).

Якщо ремонт пошкодженого автомобіля складає 200 000 грн, то 160 000 грн компенсують за полісом автоцивілки, а решту — за полісом ДЦВ. Без додаткового договору різницю винуватець повинен платити самостійно.

На відміну від автоцивілки ДЦВ є добровільним полісом, його купують за бажанням, а не на вимогу закону, а за його відсутність не передбачено штрафу.

Оформлення страховки ДЦВ надає кілька вагомих переваг:

  • Фінансова стабільність. Поліс збільшує суму відшкодування за шкоду третім особам, зменшуючи ваші потенційні витрати.
  • Гнучкість. Ви можете вибрати суму додаткового покриття відповідно до індивідуальних потреб та виділеного бюджету.
  • Спокій. Додаткове покриття дає впевненість у разі ДТП, де ви є винуватцем.
  • Зрозумілі умови. ДЦВ не передбачає наявність франшизи, а значить ви отримаєте повну виплату, який би поліс ви не купили.

Вирішуючи, чи потрібен вам поліс ДЦВ, зважте на власний стиль водіння, частоту поїздок та можливості. Для тих, хто часто подорожує містом та не хоче покривати із власної кишені будь-які збитки, ДЦВ — затребувана страховка.

Вартість додаткового покриття порівняно не значна.  Ціну поліса обирає автовласник, в залежності від страхової суми. СК “Рідна” пропонує додаткову автоцивілку за ціною від 180 грн./1 рік. Замовляйте поліс за тел.: (095) 33-000-93; (044) 425-12-90