Корпоративне добровільне медичне страхування (ДМС): які його переваги для бізнесу

Корпоративне страхування — це давно вже затребувана послуга для сучасного бізнесу, оскільки тема здоров’я завжди буде актуальною. А саме корпоративне медичне страхування стає вигідним не для однієї конкретної людини, а для всіх працівників і самого підприємства.

Медичне страхування працівника — це один з видів мотивації. Інвестування в покупку полісів може позитивно вплинути на ставлення колективу до керівництва та покращити роботу.

Основні переваги корпоративного добровільного медичного страхування (ДМС):

– зменшується потік працівників;
– час працівників, витрачений на лікарів, скорочується;
– зменшується рівень бюджетних витрат на лікарняні;
– працівники менше відсутні на робочому місці з причин непрацездатності.

Загалом унаслідок цього збільшується й рейтинг компанії на ринку праці. З’являється інформація про те, що підприємство дбало ставиться до працівників та піклується про їхнє здоров’я.

Особливості корпоративного ДМС:

Програма медичного страхування для працівників розширює соціальний пакет для співробітників. Зазвичай такі поліси поширено на колектив від десяти осіб. Вони покривають одразу декілька ризиків:

– невідкладна й швидка допомога;
– щорічний профілактичний огляд;
– супроводження вагітності й пологів;
– лікувально-оздоровчі процедури.

Повний перелік страхових випадків дізнатися варто в самій страховій компанії. Завдяки страховому полісу можна безкоштовно або за невелику суму отримувати медичну допомогу в приватних лікарнях. Також можна підібрати оптимальний перелік опцій для програми корпоративного страхування.

Розширити страхування можна за допомогою додаткових функцій. Наприклад, відвідування басейну й тренажерної зали, курс масажів, які особливо потрібні працівникам, які постійно сидять на одному місці. Вітамінотерапія й імунопрофілактика покращують загалом стан працівників, а разом з тим — і результативність роботи.

Отже, корпоративне лікування надає переваги одразу всім. Працівники отримують безоплатно необхідні для себе послуги. А роботодавець зменшує ризики щодо захворюваності й зниження працездатності людей у колективі.