Малі та середні підприємства отримають страхування від воєнних ризиків

Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» почав приймати грантові заявки від фінансових посередників, які зацікавлені в розвитку інструментів страхування від воєнних ризиків для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), йдеться у пресрелізі. Загальний бюджет грантової програми складає $1 млн.

Гранти будуть використовуватись для зниження вартості страхових продуктів для кінцевих страхувальників. Мета програми – розвиток страхового ринку України та підвищення стійкості до воєнних ризиків за допомогою інноваційних страхових продуктів.

Ці продукти допоможуть підприємствам зменшити ризики при реалізації інвестиційних проєктів. Основна увага приділяється ризикам, пов’язаним із втратою або пошкодженням майна внаслідок агресії з боку росії. Ця підтримка також може допомогти підприємствам залучити додаткове фінансування, створити робочі місця та збільшити обсяги продажів.

До участі запрошують юридично зареєстровані в Україні фінансові установи, які мають достатні фінансові та операційні ресурси для підтримки розвитку страхування ММСП від воєнних ризиків.

Грантові проєкти очікується реалізувати протягом наступних 1-2 років. Кінцевий термін подання заявок на отримання грантів – 15 липня.