МТСБУ нагадує про порядок подання документів з врегулювання страхових випадків

МТСБУ звертає увагу потерпілих та їх представників на необхідність дотримання вимог законодавства Україні при поданні документів з відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації наземних транспортних засобів на території України.

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, з метою оперативного опрацювання вхідної кореспонденції, Моторне (транспортне) страхове бюро України наполегливо рекомендує усім особам, що звертаються до МТСБУ з приводу здійснення регламентних виплат, користуватися  послугами електронного зв’язку та надсилати заяви, повідомлення про ДТП та інші документи, пов’язані з проведенням регламентних виплат, на електронну адресу МТСБУ:  mtibu@mtibu.kiev.ua.

У МТСБУ звертають увагу, що в цьому випадку надані документи мають бути обов’язково підписані  електронним цифровим підписом (ЕЦП). У разі відсутності такого підпису надані документи будуть розглядатися як такі, що не відповідають вимогам статті З5 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Якщо Ви не маєте ЕЦП, то його можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). Інформацію про регламенти роботи АЦСК, порядок та вартість отримання послуг ЕЦП, а також адреси пунктів надання таких послуг, розміщено на сайтах АЦСК. Посилання на ці сайти можна знайти в Електронному реєстрі суб’єктів, які надають послуги, пов’язані з ЕЦП.

Якщо ви не маєте можливості підписати документи ЕЦП, їх необхідно надіслати поштою на адресу МТСБУ: 02002, Київ-2, а/с 272. Нагадуємо, що відповідно до вимог статті З5 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», в такому випадку вони мають бути надані в копіях, засвідчених заявником, або  належним чином оформленій копії.