МТСБУ попереджає водіїв про шахрайські схеми з “посередниками” з виплат

Моторне (транспортне) страхове бюро України  (МТСБУ) опрацьовує заяви та сплачує відшкодування потерпілим без участі посередників. Про це йдеться в офіційному повідомленні Бюро.

МТСБУ попереджає про поширення схем, пов’язаних із поданням заяв на відшкодування збитків у ДТП до Бюро через посередників. Звертаємо вашу увагу, що співробітники МТСБУ НЕ співпрацюють з посередниками і неможливо “повпливати” на розгляд справи через них!

МТСБУ стабільно здійснює виплати постраждалим у ДТП згідно із законодавчо регламентованим порядком. Для цього створено автоматизований та простий механізм оформлення заяв щодо отримання регламентної виплати (страхового відшкодування), який для зручності клієнтів доступний онлайн. Постраждалі у ДТП можуть легко подати документи через офіційний вебсайт МТСБУ.

Як подати документи на отримання регламентної виплати (страхового відшкодування) від Бюро:
– Повідомлення про ДТП: Протягом 3-х робочих днів з моменту ДТП, постраждалому необхідно подати до МТСБУ повідомлення про ДТП. Детальна інструкція доступна за посиланням: Повідомлення про ДТП.
– Заява про страхове відшкодування: Протягом 30 днів з моменту ДТП, необхідно подати заяву про страхове відшкодування разом з усіма підтверджувальними документами. Перелік документів доступний за посиланням: Заява про страхове відшкодування.

– Огляд пошкодженого автомобіля: Після подачі документів необхідно забезпечити огляд пошкодженого автомобіля експертом-оцінювачем МТСБУ протягом 10 робочих днів. Перелік спеціалістів доступний на сайті МТСБУ.

– Рішення та виплата: Протягом 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування з додатками, МТСБУ приймає вмотивоване рішення щодо проведення виплати. У разі наявності правових підстав, потерпіла особа отримує відшкодування на зазначений у заяві розрахунковий рахунок.

Покроковий алгоритм подання документів онлайн до МТСБУ:
Перейдіть на офіційний сайт МТСБУ.
Зареєструйтесь у ресурсі WhiteDoc за відповідним посиланням.
Заповніть усі необхідні документи онлайн. Система автоматично надасть підказки на кожному етапі заповнення заяв, що допоможе уникнути помилок.
Для підписання документів необхідно використовувати електронний цифровий підпис (ЕПЦ). Отримати ЕЦП фізична або юридична особа може в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) – перелік центрів.
Після подання заяви, протягом 10 робочих днів користувач отримує на email відповідь щодо повноти наданих документів та початку розгляду справи.
Для консультацій звертайтеся до контакт-центру МТСБУ за номером 0-800-608-800, який працює щоденно з 8:00 до 20:00.

ПОДАВАЙТЕ ДОКУМЕНТИ ДО БЮРО САМОСТІЙНО!

МТСБУ наголошує, що подання документів на страхове відшкодування є стандартизованою, простою та зрозумілою процедурою, яка не потребує послуг посередників. Ми забезпечуємо своєчасні виплати постраждалим у повному обсязі згідно з регламентованим графіком. Звертайтеся самостійно до офіційних каналів МТСБУ щодо подання документів.