МТСБУ запустило електронний сервіс подачі документів для виплат

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, з метою оперативного опрацювання вхідної кореспонденції, Моторне (транспортне) страхове бюро України рекомендує усім особам, що звертаються до МТСБУ з приводу здійснення регламентних виплат, користуватися послугами електронного зв’язку та надсилати заяви, повідомлення про ДТП та інші документи, пов’язані з проведенням регламентних виплат, за допомогою електронного сервісу подачі документів.

Звертаємо вашу увагу, надані документи мають бути обов’язково підписані електронним цифровим підписом (КЕП). Якщо ви не маєте КЕП, то його можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). Інформацію про регламенти роботи АЦСК, порядок та вартість отримання послуг КЕП, а також адреси пунктів надання таких послуг, розміщено на сайтах АЦСК. Посилання на ці сайти можна знайти в Електронному реєстрі суб’єктів, які надають послуги, пов’язані з КЕП.

Для отримання відшкодування шкоди з Фонду захисту потерпілих треба використати сервіс для зручного заповнення форми повідомлення, додавання додаткових документів, накладення електронного цифрового підпису (КЕП) та відправки до МТСБУ. Для цього необхідно пройти коротку процедуру реєстрації.

Подання повідомлення та інших документів за допомогою електронного сервісу є офіційним способом подання документів до МТСБУ і не потребує дублювання в будь-який інший спосіб (e-mail, пошта, особистий візит до МТСБУ).