На страховиків-членів МТСБУ у 3-му кварталі 2023 року надійшла мінімальна кількість скарг

На страховиків-членів МТСБУ у 3-му кварталі 2023 року надійшло 116 скарг від потерпілих та страхувальників. Середній рівень скарг (співвідношення кількості скарг до кількості повністю врегульованих вимог) склав 0,38%, це рекордно низький показник.

Жодної скарги не надійшло на такі страхові компанії: «Брокбізнес», «Прем’єр Альянс», «Граве Україна», «Скарбниця», «Гарантія», «Колоннейд Україна», «Юнівес».

Згідно оприлюдненого «світлофору» МТСБУ за 3 квартал 2023 року, 16 страховиків з 35 членів МТСБУ мають «зелені» (найвищі) індикатори оцінок за всіма показниками.

За індикатором «Загальна оцінка показників діяльності» всі компанії, за виключенням двох, мають найвищу «зелену» оцінку.

Лише три страхові компанії отримали «червоне світло» за показником «Якість врегулювання збитків», і одна – за індикатором «Рівень скарг від потерпілих та страхувальників».

З наступного кварталу МТСБУ планує оновити формат інформеру про роботу страховиків ОСЦПВ. «Ми хочемо враховувати більшу кількість показників діяльності компаній, щоб давати споживачам страхових послуг точніше та повніше відображення стану страховика», каже Генеральний директор МТСБУ Олександр Берназюк.