Політика конфіденційності

Цей документ описує політику конфіденційності для сайту www.sk-ridna.com.ua (далі–Сайт) страхової компанії “Рідна”.

У цьому документі роз’яснюється, які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на Сайті, та як може використовуватися і надаватися ця інформація.

Збір та використання персональних даних

Персональні дані -це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для цілей реєстрації на Сайті. Після заповнення форми на отримання послуг, а також форми зворотного зв’язку, що розміщені на Сайті, вважається, що відвідувач надав згоду на обробку своїх персональних та контактних даних.

Інформація, яку ви надаєте нам в режимі онлайн, по телефону або за допомогою електронної пошти, надійно зберігається в базі даних клієнтів і може бути надана тільки нашим спорідненим компаніям.

СК “Рідна” може здійснювати обробку ваших особистих даних (у т. ч. відомостей про ім’я, прізвище, телефонний номер тощо), а також може надавати вам інформацію щодо реєстрації та деталей вашого запиту, замовлення, в т. ч. надсилати повідомлення рекламного, інформаційного та іншого характеру на вказану вами адресу електронної пошти та (або) номер телефону.

Інформація, яку ми отримуємо від вас є добровільною. У доповнення до виконання замовлень, ми використовуємо вашу інформацію для таких цілей, як відповідь на запити, налаштування майбутніх послуг для вас, спілкування з вами.

Ми забезпечуємо захист будь-якої наданої нам інформації. Компанія виконує вимоги стандартів та правил з безпеки щодо несанкціонованого доступу до інформації клієнтів з метою попередження несанкціонованого видалення чи редагування даних.

У будь-який час Ви можете отримати доступ і виправити всю інформацію, яка стосується вас і зберігається у компанії. Ви можете в будь-який час звернутися до нас, щоб дізнатися, якою інформацією про вас ми володіємо, і за запитом щодо змін такої інформації.

За допомогою системи GoogleAnalytics збирається статистика про відвідування Сайту, така як сторінки, що відвідуються, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, домени інтернет-провайдерів та країни походження відвідувачів, а також адреси веб-сайтів, що були відвідані до та після Сайту, тощо. Жодна з цих дій не пов’язана з відвідувачем особисто та вимірюється тільки у сукупності.

Копіювання інформації з Сайту може бути здійснено у некомерційних цілях для розміщення на сторінках відвідувача,у блогах, соціальних мережах.

Умови надання інформації (Disclaimer)

Сайт може містити посилання на інші сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей та допомагають нам найбільш повно розкрити інформацію або ілюструють розміщений матеріал.

Той факт, що ми даємо посилання на зовнішній ресурс, не означає, що ми повністю схвалюємо викладені там позиції або ідеї, а також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Якщо у вас є питання або сумніви з приводу цієї політики, ви можете зв’язатися з нами за адресою електронної пошти info@sk-ridna.com.ua