Продано найдорожчий поліс страхування життя: скільки він коштує?

Найдорожчий у світі поліс страхування життя придбав приватний клієнт HSBC Life у Гонконгу, Китай.

Про це повідомляє Книга рекордів Гіннеса.

Договір страхування життя зі страховою сумою 250 мільйонів доларів США передбачає рекордну страхову виплату анонімному бенефіціару після смерті застрахованої особи.

Клієнт, ім’я якого не називають, придбав страховку з метою зберегти багатство для майбутніх поколінь його сім’ї.
Згідно з умовами поліса, після смерті застрахованої особи вказана рекордна сума буде виплачена бенефіціару. Основна мета такого значного страхування полягає в забезпеченні довгострокового збереження та примноження сімейного багатства, передаваного з покоління в покоління.

Генеральний директор HSBC Life у Гонконзі та Макао Едвард Монкрейф сказав: “Азія є домівкою для населення, яке найшвидше зростає, з надвисоким рівнем добробуту в світі, і тому ми спостерігаємо значне зростання попиту на страхові рішення для розв’язання проблем спадковості бізнесу, управління майном і планування спадщини”.

За останні 12 місяців HSBC Life продав понад 10 інших полісів страхування життя на зі страховою сумою 50 мільйонів доларів США або вище для окремих клієнтів.

Цей унікальний страховий поліс перевершив попередній світовий рекорд, який був встановлений у 2014 році консультаційною фірмою SG, LLC із Сполучених Штатів, із сумою в 201 мільйон доларів США.

Попереднім рекордом був поліс на суму 201 мільйон доларів США, укладений за сприяння консалтингової компанії SG, LLC (США) 2014 року.

А до цього рекордом був поліс на 100 мільйонів доларів, проданий 1990 року Пітером Розенгардом, одним з головних британських продавців страхування життя, на життя відомого діяча американської індустрії розваг.

Значення нещодавно встановленого рекорду далеко виходить за рамки самого страхування, відображаючи зростаючу увагу до забезпечення фінансової безпеки та спадщини у глобальному масштабі.