Приймуть закон про компенсацію пошкодження авто внаслідок війни

У Верховній раді України в квітні зареєстровано законопроєкт №11147 про компенсацію за пошкодження та знищення автомобільних транспортних засобів внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації проти України.

«Проєкт Закону спрямований на врегулювання питання виплати компенсації за пошкоджені або знищені транспортні засоби внаслідок збройної агресії рф проти України», йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Сьогодні в Україні працює програма «єВідновлення», завдяки якій громадяни України отримують компенсацію за пошкоджене та знищене під час війни житло. Разом з тим, власники автомобільних транспортних засобів, які було пошкоджено або знищено у зв’язку із російською збройною агресією, досі не отримують відповідної компенсація.

Законопроєкт розроблено з метою визначення правових та організаційних засад надання державою компенсації за пошкодження та знищення автомобільних транспортних засобів внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією росії проти України.

Проєкт закону спрямований на врегулювання питання виплати компенсації за пошкоджені або знищені транспортні засоби внаслідок збройної агресії росії проти України.

Загальна характеристика та основні положення законопроєкту:

Проєктом закону пропонується запровадити надання компенсації за пошкоджені та знищені автомобільні транспортні засоби фізичним/юридичним особам та їхнім спадкоємцям/правонаступникам. Крім того, проєктом закону визначається спосіб отримання компенсації, врегульовується механізм подання і розгляду заяви про надання такої компенсації та визначаються джерела фінансування такої компенсації.

Отримати відшкодування, якщо автомобіль було пошкоджено чи знищено внаслідок воєнних дій можна вже сьогодні. Для цього потрібно оформити договір страхування КАСКО з покриттям воєнних ризиків. Придбати поліс можна у страховій компанії “Рідна”. Ціна – від 2 000 грн. на 1 рік.

Замовляйте страховку з воєнними ризиками за тел.: (044) 425-12-90; 067 342 70 90; 050 411 70 20;