Ракетні обстріли провокують попит на страхування від воєнних ризиків

Попри наявність на ринку страховки на випадок пошкодження майна ракетними обстрілами, українці згадують про неї лише після чергової атаки.
Чимало українських страхових компаній пропонують страхування майна, автомобілів, особисте страхування з покриттям воєнних ризиків, але попит дуже сегментований і залежить від обстрілів.

Страховий ринок вже досить давно запропонував певні продукти із покриттям воєнних ризиків. Експерти відзначають, що кожного разу попит зростає після кожного обстрілу. Але що більше часу проходить після обстрілу, то попит знижується, і люди оцінюють ризик як досить маленький.

Юридичні особи, особливо міжнародні компанії, більш відповідально ставляться до цього і купляють собі покриття військових ризиків.

На жаль, поки тривають військові дії, ризик втратити майно існує. Тому варто застрахувати його з покриттям воєнних ризиків. При настанні страхового випадку (внаслідок пошкодження або знищення майна через ураження ракетою, БПЛА чи їх уламками) страховик відшкодує кошти на ремонт чи відновлення у межах страхової суми.