Що робити, якщо у винуватця ДТП немає страхового поліса (автоцивілки)?

Що робити, коли винуватцем ДТП, в якій ви постраждали, виявився водій без поліса обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів? Моторне (транспортне) страхове бюро України радить:

– оформити ДТП за участю поліції;
– звернутися до МТСБУ та надати повідомлення про ДТП у будь-якій зручній для вас формі.

Зразок повідомлення ви знайдете на сайті Бюро – Форма Повідомлення про ДТП та Заява на страхове відшкодування.

Внесення адреси електронної пошти до форми Повідомлення про ДТП дає можливість доступу до Особистого кабінету Потерпілого – інформаційного середовища, за допомогою якого особа, яка звернулася в МТСБУ за отриманням регламентної виплати з централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих, має можливість відстежувати стан врегулювання своєї справи, переглядати документи, долучені до справи та мати можливість безпосереднього спілкування з особою, відповідальною в МТСБУ за врегулювання зазначеної справи.

Після реєстрації справи в МТСБУ на вказану електронну адресу надійде повідомлення, в якому надаватиметься лінк (посилання) на безпосередній доступ до матеріалів справи, а також код доступу до кабінету потерпілого. Зазначений код треба вказувати при вході в кабінет через сайт МТСБУ.

На вказану Потерпілим електронну адресу також будуть автоматично направлятися інформаційні повідомлення про зміну статусу справи та про приєднання до матеріалів справи нових документів.