Страхування квартири: ризики, які покриває поліс

Страхування нерухомості може захистити власника житла від непередбачуваних подій та фінансових втрат. Хоча багато людей вважають, що така страховка не потрібна, їхня думка може кардинально змінитися в разі пожежі, крадіжки, природної катастрофи чи інших негативних подій.

Які ризики покриває страховий поліс

Страхування квартири може покривати різні ризики, що можуть статися з житлом власника. Зазвичай страховики пропонують оформити договори, які дозволяють убезпечити себе від різних неприємних ситуацій, а саме:

– пожежі, зокрема підпалу, вибуху, удару блискавки та їхніх наслідків;
– затоплення;
– пограбування;
– руйнувань стін під час ремонту у сусідів;
– надзвичайних ситуацій — землетрусу, урагану, смерчу та інших природних катастроф.

Страховка може покривати збитки вашим сусідам, якщо вони постраждають від затоплення чи пожежі у вашій квартирі.

Також можна придбати страховку для майна, яка покриває ризики внаслідок воєнних дій (наприклад, пошкодження внаслідок падіння ракет, БПЛА чи їх уламків).

Зокрема страхова компанія “Рідна” пропонує такі поліси за ціною від 1 000 грн.

Загалом страхування житла може захистити власника від різних ризиків, пов’язаних з його майном, і зменшити фінансові витрати в разі їх настання.

Що потрібно знати при страхуванні квартири

Зазначимо, що описані вище ризики можуть варіюватися залежно від умов страхування. Рекомендуємо уважно ознайомитися з договором, щоб дізнатися, які саме випадки покриває конкретний страховий поліс та бути готовим до будь-яких непередбачуваних ситуацій.