У Польщі пропонують страхування від дощу під час відпустки

Нерідко омріяну відпустку на морі чи в горах може зіпсувати погода. Особливо у тих країнах, де нерідко йдуть дощі навіть у високий туристичний сезон. Аби відпочинок не був зіпсований, туристам пропонують страхуватися від негоди.

Для своїх клієнтів один з найбільших польських туроператорів анонсував приємний бонус – страхування від дощу. За кожен дощовий день, проведений на відпочинку, компанія гарантує фінансову компенсацію.

Ціна такої страховки на п’ятиденну подорож – близько 69 злотих (близько 600 грн). За кожен дощовий день, визначений на основі встановлених критеріїв мінімальної кількості опадів за день або годину, клієнти отримують компенсацію в розмірі 250 злотих (понад 2 тис. грн). Ці критерії вимірюються на основі метеорологічних даних, наданих службою Accuweather. Про це йдеться у повідомленні туроператора.

Обіцяють, що у випадку дощової погоди з клієнтом зв’яжуться, й разом визначать найбільш зручну форму повернення коштів, які людина отримає протягом 1-2 робочих днів.

Скористатись такою страховкою можна тільки на певних напрямках відпочинку. Зокрема, застрахують від дощу при подорожі в Болгарію, Єгипет, Грецію, Італію, Португалію, Туреччину та Іспанію.

Варто відзначити, що туристичне страхування на випадок поганої погоди існує в інших країнах та користується попитом.