У яких страхових компаніях більше не можна купувати “автоцивілку”

УАСК АСКА, Мотор-Гарант, Омега, Провідна, ПРОСТО-страхування виключені з МТСБУ.
Загальні збори членів Моторного (транспортного) страхового бюро України 18 травня ухвалили рішення про виключення з членів МТСБУ п’ятьох страховиків:

АСКА, Мотор-Гарант, Омега, Провідна та ПРОСТО-страхування. Загальна кількість членів Бюро скоротилась до 35 компаній.

Компанії втратили право укладати договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Тобто усі поліси ОСЦПВ, які можуть бути продані недобросовісними агентами після 18 травня, недійсні. Будьте уважні, купуючи “автоцивілку”.
Однак припинення членства в МТСБУ не звільняє страховиків від виконання зобов’язань згідно з укладеними ним договорами ОСАЦВ, повідомили в Бюро.

Які причини виключення страховиків з МТСБУ?

– АСКА виключено через завершення приєднання УАСК АСКА до VUSO, страхові компанії працюють під єдиним брендом.
– НБУ тимчасово зупинено всі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування СК “Мотор-Гарант”.
– НБУ анулював ліцензії АСК ОМЕГА на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг. Структура власності страховика не відповідає вимогам законодавства України.
– НБУ виключив з Державного реєстру страховиків СК ПРОВІДНА у зв’язку з ухваленням Нацбанком рішення про анулювання у них усіх наявних ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг.
– НБУ виключив з реєстру страховиків АТ ПРОСТО-Страхування у зв’язку з ухваленням рішення про анулювання страховику усіх ліцензій на провадження діяльності з надання страхових послуг.