Як працює інвестиційне страхування життя та які його переваги?

Накопичувальне або інвестиційне страхування життя – це своєрідний фінансовий інструмент. Він поєднує в собі страховий захист і можливість збільшувати свої накопичення через інвестиції. На відміну від класичного варіанту, страхування життя з інвестиційною складовою допомагає накопичити певну суму до кінця дії договору.

Принцип роботи страхування життя

У кожної страхової компанії (яка спеціалізується на страхуванні життя або ж лайфова страхова) алгоритми оформлення накопичувального страхування можуть трохи змінюватися. Наприклад, деякі лайфові страховики пропонують такі умови:

Ви обираєте умови договору: валюта, розмір внесків, бажана сума накопичень.
Ви поступово поповнюєте рахунок, сплачуєте внески регулярно або разово за весь обумовлений період.
На вашому рахунку починає збільшуватися сума за рахунок інвестиційного доходу, його виплачують наприкінці терміну разом із сумою накопичень.

Таким чином ви страхуєте своє життя. Якщо настає страховий випадок, то компанія виконує свої зобов’язання – виплачує відшкодування, згідно умов договору. Якщо ж випадок не настає, поки діє договір, то після його закінчення ви отримуєте і свій внесок, і прибуток.

Для оформлення страховки не потрібно збирати пакети документів: достатньо паспорта та ідентифікаційного коду.

Чому інвестиційне страхування – це корисно?

Основна перевага інвестиційного страхування полягає  в поєднанні звичайної страховки життя і можливості накопичувати капітал. Можна розглядати цей фінансовий інструмент як повну заміну або доповнення до депозиту. Зазвичай депозити кладуть строком на один рік, а тут часові рамки більші – від п’яти років.

П’яти років вистачає на те, щоб накопичити на:

навчання дітей;
купівлю квартири або машини;
забезпечення старості батьків;
відкриття власного бізнесу.

Інвестиції страховика відповідають нормам чинного українського законодавства. Тож накопичувальне страхування з інвестиційними інструментами – вигідне рішення для всіх, хто хоче отримати пасивний дохід або сформувати надійну фінансову подушку на майбутнє.