Туристичне страхування

Туристичне страхування

Туристична страховка від СК «Рідна» передбачає надійний страховий захист для мандрівників від непередбачуваних ситуацій.
Враховує потреби усіх подорожуючих за кордон, не залежно від мети подорожі, тривалості та особливостей відпочинку.
Забезпечує організацію та оплату медичної допомоги в разі погіршення здоров'я за кордоном.

Види страхування

Медична турстраховка

Туристичне страхування Потрібна консультація Медичне туристичне страхування Добровільне

Переглянути

Фінансові ризики

Фінансові ризики Потрібна консультація Страховка від невиїзду (відміни

Переглянути

Страхування багажу

Страхування багажу Потрібна консультація Страхування багажу Добровільне страхування

Переглянути

Save 30% on your every home Insurance policy from froturance

Since 1914, the New York Mutual Insurance Company has been serving policyholders protecting businesses  Загальна вартість, грн:

  Поліс страхування подорожуючих за кордоном передбачає:
  - Страхування медичних витрат під час подорожі (серед них: виклик швидкої допомоги, перевезення до медичного закладу, невідкладне амбулаторне чи стаціонарне лікування в медичному закладі, консультація лікаря, проведення необхідної діагностики, надання екстреної стоматологічної допомоги; екстрена медична евакуація; репатріація тіла до митного кордону України);
  - Страхування від нещасних випадків.
  Термін страхування - від 1-го дня до 12 місяців. Договір страхування може бути укладено на строк однієї подорожі або на декілька подорожей протягом певного терміну.

  Страхування фінансових ризиків, пов'язаних з неможливістю здійснення чи зміною термінів туристичної поїздки. Така страховка дозволяє застрахованій особі отримати відшкодування фактично понесених витрат (вартості авіаквитків, проживання, екскурсій та ін.) у разі неможливості здійснення поїздки, а також додаткових витрат, що виникають у разі зміни терміну перебування у турі (додаткові авіаквитки, перебронювання готелю тощо).

  Забезпечить компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності у разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також в результаті інших причин.

  Готуючись до подорожі по Україні, варто максимально потурбуватись про захист власного здоров’я. Особливо, зважаючи на те, що проблеми зі здоров’ям можуть виникнути раптово та неочікувано, а у незнайомій місцевості їх швидко владнати може бути складно.
  Страховка передбачає захист від нещасних випадків (травм, опіків, укусів тварин тощо).

  КАСКО

  Короткий опис страхування КАСКО

  Добровільна автоцивілка

  Короткий опис добровільної автоцивілки

  Автоцивілка

  Короткий опис Автоцивілки

  Зелена карта

  Короткий опис Зеленої карти