СК «Рідна» оприлюднила ТОП-5 найбільших страхових виплат за 2023 рік

Страхова компанія «Рідна» підбила підсумки 2023 року стосовно страхових виплат.
Усього при настанні страхових випадків клієнтам, а також партнерам з перестрахування було виплачено майже 6,1 млн. грн. З них понад 1,35 припало на врегулювання п’ятьох страхових випадків.

Отже, ТОП-5 найбільших страхових виплат за 2023 рік:
– Найбільшою виплатою СК «Рідна» за результатами року, що минув, стало відшкодування за договором туристичного страхування з опцією «активний відпочинок». Наша клієнтка травмувалася під час серфінгу на Балі. Надання комплексної медичної допомоги обійшлося у 378 тис. грн.

– Найбільша виплата у сегменті добровільного страхування КАСКО – 285 тис. грн. Автопригода, в якій було пошкоджено застрахований автомобіль Toyota Yaris, трапилася у Києві, на парковці спортивного клубу. Водій, можливо, через брак досвіду, не впоралася з керуванням і допустила зіткнення з іншим автомобілем. Після цього не змогла вчасно загальмувати та зачепила стіну будівлі. На щастя, кермувальниця залишилася неушкодженою, а от автомобіль був значно пошкоджений.

– 277 тис. грн. було сплачено за полісом туристичного страхування гірських мандрівників. СК «Рідна» компенсувала надання застрахованій альпіністці медичної допомоги та організацію вертолітної евакуації під час сходження на вершину Айленд-пік у Гімалаях.

– Ще одна страхова виплата через випадок у горах на значну суму – 211 тис. грн. – була здійснена застрахованому альпіністу. Випадок трапився у Непалі, туристу стало зле під час сходження на Еверест. Асистуюча компанія оперативно забезпечила евакуацію у Луклу, а згодом транспортування та лікування нашого клієнта у лікарні Катманду.

– Замикає ТОП-5 виплата на суму 190 тис. грн. Вона була сплачена за полісом добровільного страхування КАСКО. Її отримала власниця автомобіля Peugeot, значно ушкодженого у результаті зіткнення з іншими авто. У вантажівки відмовили гальма, через що вона зіштовхнулася з припаркованими автомобілями, серед яких був легковик нашої клієнтки.

Страхова компанія «Рідна» продовжує чесно та без проблем виконувати взяті на себе зобов’язання перед клієнтами. Долучайтеся до їхнього кола, обирайте тільки надійний та якісний страховий захист.