Чому страховий захист для альпіністів коштує недешево?

Перед початком осіннього сезону гірських сходжень, зокрема в Непалі, ми отримуємо багато запитів на відповідне страхування. Декого з туристів дивує вартість страховки, мовляв, у інших страховиків можна придбати подібний поліс дешевше. На такі закиди відповідаємо: страховка для альпіністів дешевою бути не може. Точніше, може, але навряд чи вона стане у нагоді, якщо високо у горах виникне, без перебільшення, питання життя і смерті.

Страхова компанія «Рідна» надає страховий захист для тих, хто займається гірським трекінгом та альпінізмом кілька років поспіль. Не залежно від країни, висоти сходження та інших умов, у разі виникнення проблем зі здоров’ям, наші клієнти отримують необхідну допомогу, у тому числі вертолітну евакуацію. Страхові випадки трапляються досить часто (особливо у порівнянні з туристичним страхуванням в цілому), а суми виплат – значні. Зокрема, станом на сьогодні у 2023 році СК «Рідна» компенсувала понад 900 тис. грн. за надання медичної допомоги туристам, які вирушили в гори. Більшість страхових випадків трапилися у Непалі, зокрема під час сходження на Еверест. Відмов у виплатах не було – свої зобов’язання перед клієнтами ми виконали повністю (як і в попередні роки). Не зважаючи на те, що загальна сума виплат перевищила суму страхових премій у цьому сегменті страхування, ми продовжуємо надавати надійний захист для високогірного туризму.

Вартість нашого полісу виправдана. За підрахунками наших фахівців, з таким рівнем збитковості страховка для сходження на Еверест мала б коштувати понад 1100 грн./доба, однак ціна значно нижча, адже ринок диктує свої умови. Можливо, інші компанії знижують ціну за рахунок якості послуг та додаткових обмежень, страхова компанія «Рідна» такий принцип не визнає. Ми дійсно дбаємо про наших клієнтів та не залишаємо їх у біді. І багато з них у цьому переконалися.

То ж вирушайте підкорювати вершини з надійним страховим захистом від СК «Рідна» і будьте певні – ми не підведемо!

Замовити поліс можна за тел. (095) 33-000-93